Welcome

Klucz master – wszystkie drzwi stają otworem!

Uniwersalny klucz do wszystkich pokoi i pomieszczeń gospodarczych to wspaniałe rozwiązanie dla instytucji noclegowych i wszelkiego rodzaju hoteli wynajmowanych na godziny lub całe doby. Kiedyś wydawało się, że coś takiego jak klucz master z powodów czysto technicznych nigdy nie powstanie. Prace konstruktorów jednak sprawiły, że i takie rozwiązanie z czasem się pojawiło. Warto z niego korzystać, ponieważ jest nie tylko praktyczne, ale również bardzo tanie. Nowoczesny klucz master key wykonany jest z najlepszego jakościowo materiału, dzięki czemu nawet po wieloletnim jego stosowaniu nie trzeba się obawiać, że nieoczekiwanie zdeformuje się, zniszczy, zmatowieje i straci swoją skuteczność działania. Nic takiego nie będzie miało miejsca, ponieważ technologia, na jakiej oparte jest wytwarzanie zamków i kluczy master key prezentuje możliwie najlepsze rozwiązania, odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Klucz master przy zastosowaniu specjalnej wkładki do zamka otwierać będzie każde drzwi. Będzie można w pracy otwierać jednym kluczem zarówno wnętrza pokojowe jak i schowki na urządzenia gospodarcze lub gabinety dyrekcji zarządzającej obiektem. Czy to nie jest spore ułatwienie w działaniach? 

Klucz master key – magiczny drobiazg do otwierania każdych drzwi 

Każdy z nas w dzieciństwie marzył o kluczu, dzięki któremu będzie mógł otwierać każde drzwi, jakie tylko pojawią się na jego drodze. Takie marzenia miały wszystkie dzieci zwłaszcza po obejrzeniu fantastycznych, animowanych bajek, gdzie możliwości zaczarowanych kluczy były na porządku dziennym. Konstruktorzy dzięki swojej ciężkiej pracy sprawili, że część marzeń z wyimaginowanego świata przeniknęła do naszej teraźniejszości i taki klucz pojawił się w rzeczywistości. Oczywiście, by w pełni działał, to musi być do niego dopasowany zamek ze specjalną nakładką. Trzeba o tym pamiętać, jeśli zdecydujemy się na to, że od teraz master key będzie naszą własnością. Każdy klucz master z tej serii jest bliźniaczo podobny do innych, czasami mogą się one różnić wielkością oraz kolorem wykończenia. 

Klucz master key – ile można poświęcić dla bezpieczeństwa?

Nowoczesny klucz master key z pewnością ułatwia pracę wszystkim działającym na co dzień w branżach hotelowych, turystycznych, wszystkim wynajmującym obiekty noclegowe na krótsze lub dłuższe okresy. Otwieranie każdego pokoju osobnym kluczem jest ogromną stratą czasu. Dlatego już dziś konieczne jest, abyśmy jak najprędzej inwestowali w nowocześniejsze metody zamykania drzwi i wprowadzania bezpieczeństwa. Jeśli ktoś sceptycznie podchodzi do wykorzystywania kluczy i zamków w ich tradycyjnej formie –  zawsze może zdecydować się na zamki elektroniczne. Łatwo się je obsługuje, montaż nie pochłania zbyt wiele czasu, do tego obsługiwać je można za pomocą kodów lub specjalnych kart. Nadają się do wszechstronnego użytkowania w każdym środowisku. Najlepiej sprawdzają się w obiektach biurowych o charakterze korporacyjnym. Oferta cenowa takich zamków jest na tyle rozbudowana, że każdy użytkownik znajdzie dla siebie tę najwłaściwszą.