Welcome

Mieszkanie od dewelopera – dobra inwestycja?

Znalezienie mieszkania, które będzie spełniać potrzeby nasze i naszej rodziny, wcale nie takim prostym zadaniem, niemniej jednak jest to możliwe. Jak szukasz nieruchomości? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania? 

Mieszkanie w Toruniu od dewelopera

Wybór jest w zasadzie prosty, bo nowe mieszkania toruń będą dużo lepszym rozwiązaniem, niż nieruchomości z drugiej ręki. Dlaczego? Po pierwsze nowe mieszkanie będzie praktyczniejsze, bardziej przestronne, co więcej ciepłe. Dużą zaletą jest również większe pole do popisu, jeżeli chodzi o aranżacje wnętrz. W tym wypadku można będzie urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak sobie tego życzymy. Mieszkanie w Toruniu od dewelopera to także sposób na niższe koszty zakupu nieruchomości, gdyż w niektórych przypadkach można starać się o dopłatę w ramach programu rządowego. Oczywiście sytuacja szybko się zmienia, niemniej jednak warto zorientować się przed dokonaniem zakupu.

Czemu nie rynek wtórny?

Chociaż w przypadku zakupu nieruchomości w Toruniu z rynku wtórnego jest o wiele mniej formalności, poza tym można negocjować cenę, to najprawdopodobniej czeka nas generalny remont, co więcej będziemy musieli ponieść koszty związane z prowizją dla agenta nieruchomości. Rzadko bywa tak, że mieszkanie z drugiej ręki nam się podoba w 100%, przeważnie taka nieruchomość będzie wymagała drobnych zmian czy odświeżenia. To, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania od dewelopera.