Welcome

Planowanie przyjęcia weselnego

Każda Młoda Para pragnie, by ich dzień ślubu był wyjątkowy. Dlatego już na etapie przygotowań, dokładają starań, by wszystko było jak najlepsze. Jak zabrać się za planowanie przyjęcia weselnego? Od czego zacząć? Podpowiadamy!

Określamy swoje oczekiwania

Najważniejsze to określić swoje oczekiwania. Dlatego na początek powinniśmy usiąść razem i zastanowić się, jak wyobrażamy sobie dzień ślubu. Jak ma wyglądać przyjęcie weselne? Co tego dnia nie może zabraknąć? Jakie elementy są dla nas zbędne? Gdy to już ustalimy, zastanówmy się nad motywem przewodnim wesela. Dzięki temu nadamy przyjęciu unikatowego charakteru, bardziej osobistego. Nie bez znaczenia jest również budżet weselny, który pozwoli nam ustalić, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na poszczególne elementy ślubne, w tym również na przyjęcie weselne.

Szukamy sali, która sprosta naszym oczekiwaniom

Mając ustalone najważniejsze aspekty, powinniśmy szukać sali, która sprosta naszym oczekiwaniom. Gdzie jej szukać? Wydawać by się mogło, że najlepiej zrobić rozeznanie wokół siebie i odwiedzić interesujące nas punkty. Tylko czy jest sens tracić czas, skoro najpopularniejsze domy weselne mają swoje strony internetowe? Decydując się na szukanie w sieci, nawet nie musimy wychodzić z domu. Jedyne czego potrzebujemy to urządzenia z dostępem do Internetu i trochę wolnego czasu.

Która sala będzie najlepsza? Na pewno wysokiej jakości przyjęcia weselne warszawa organizuje Sevilla, czyli sala weselna znajdująca się na pograniczu Warszawy i gminy Izabelin. Od samego centrum Warszawy to zaledwie 15 minut, ale nie tylko, ponieważ Sevilla zapewnia dobre połączenie też z innymi dzielnicami Warszawy, jak i okolic. Dzięki temu nikt nie powinien mieć trudności z dojazdem. To jednak dopiero początek, ponieważ Sevilla ma coś więcej do zaoferowania niż tylko dobrą lokalizację. Do naszych usług pozostaje wykwalifikowany i doświadczony personel, który do tej pory przygotował wiele przyjęć weselnych (wszystkie zawsze zakończone wielkim sukcesem). Służy nam swoją pomocą na każdym etapie przygotowań, chętnie doradzi, czy udzieli wskazówek, gdy będziemy mieć wątpliwości. Na uwagę zasługuje również sala weselna. Jest nowoczesna i przestronna, a przy tym panuje w niej wyjątkowy klimat. Możemy sięgnąć po dowolne dodatki, bo wewnątrz sali dominuje kolor biały, który stanowi idealne tło dla różnych dekoracji. Jakby tego było mało, możemy także dowolnie ustawiać stoły, jak i decydować w kwestii wyboru menu.

O czym jeszcze należy pamiętać?

Gdy będziemy mieli już wybraną salę weselną, powinniśmy jak najszybciej zabrać się za załatwienie pozostałych formalności. O czym dokładnie mowa? Na pewno na weselu nie może zabraknąć muzyki, więc powinniśmy poszukać DJ lub zespołu muzycznego. Jednak na tym nie koniec. Jeśli chcemy mieć pamiątkę z tego wyjątkowego dnia, to powinniśmy także jak najszybciej poszukać kamerzysty oraz fotografa. Nie zapominajmy także o torcie weselnym, bo nie każda sala weselna można nam go dostarczyć.